Laser game ustí

V PONDĚLÍ OTEVŘENO POUZE PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ 608 892 968

Základní pravidla laser game

Ještě před tím, než se otevřou dveře do laser game arény a začne velký boj, je každý z hráčů vybaven svou vlastní čelenkou a zbraní. Každá zbraň je vybavena čidlem a tyto čidla naleznete také na čelence. A právě to jsou místa, která se Vaši protihráči budou snažit po celý čas hry zasáhnout. Pokud se jim to podaří, Vaše čelenka se rozsvítí a budete na chvíli vyřazen ze hry. Po tuto dobu nemůžete být znovu zasažen a získáte tak čas na útěk. Po uplynutí 7 sekund se však čelenka znova aktivuje a Vy se můžete vydat pro sladkou pomstu! Můžete mít nastavený herní systém ale i tak, že pro oživení hráče po zásahu se musíte dojít oživit na svojí základnu. Možnosti nastavení hry jsou nepřeberné a na hráčích záleží jaký typ scénáře budou chtít hrát.

Cílem hry je nasbírat co největší počet bodů, které získáváte za přesně mířené zásahy. Tabulka s výsledky Vám bude k dispozici hned po hře na baru. Dozvíte se nejen, kdo byl z Vaší skupiny nejlepší bojovník, ale také kdo kolik vystřílel munice a s jakou přesností.
Laser Game Aréna METRO Ústí je také ideální pro různé oslavy a také pro firemní akce - teambuilding.

Před každou hrou budete zaškoleni naším personálem, který Vám vysvětlí veškerá pravidla, abyste byli dobře připraveni na tuhý boj. Jedna hra obvykle trvá 15 minut čistého času. Zdá se Vám to málo? No, uvidíme, jak budete mluvit po 15-ti minutovém běhání, kdy Vám jde o "život" a kdy se vám bude chtít každý z kamarádů mstít za všechny minulé neshody 🙂 Ne nadarmo říkáme, že je dobré si brát náhradní tričko a věřte, že se na konci bude hodit.

Oblečení

Doporučujeme si vzít sportovní oblečení a hlavně sportovní obuv. Je velmi taktické si vzít tmavé, nejlépe černé oblečení a získat tak maximální maskování. Během hry se zapotíte, takže určitě je dobré si vzít náhradní tričko.