Příměstský letní tábor od Jump Střekov

03.07.2023

Přihlaste svou ratolest na příměšťák nejen do trampolínového parku. Na vaše děti čeká 5 dní plných pohybu a zábavy, a to jak u nás v Jumpu, tak i mimo naši provozovnu. Děti si užijí pět dní plných zábavy a vy získáte volný čas pro sebe a své koníčky.

Pro koho je příměstský tábor určený

> Děti ve věku 4-17 let

Na co se můžete těšit

> Celotáborová hra Survivor

> Rozvoj sportovních dovedností, spolupráce a logického myšlení

> Týmové hry a soutěže

Místo a cena

Trampolínový park Jump Střekov a jiná sportoviště.

Levnější už to nebude: Pozor, zvýhodněná cena:

3 000,- Kč platí od 1.2.2023 od 15:00 do 1.4.2023 

Aby se vaši nejmenší dobře bavili i o prázdninách

Nenechte děti prosedět celé prázdniny doma u počítače a přihlaste je do Jump Střekov na příměstský tábor. Připravili jsme si pro ně program plný pohybu, zábavy, dobrodružství, soutěží a her nejen na trampolínách a gymnastické podlaze, ale i v Ústeckých parcích a hřištích.

Tematický program

Letošní ročník příměstských táborů ovládne celotáborová hra na téma Survivor. Malí "trosečníci" se mohou těšit nejen na sportovní, ale i kreativní program, během kterého zapojí jak svaly, tak mozkové závity.

Něco na památku

Vzpomínky nám zůstanou napořád, je ale fajn, odnést si i pár drobností na památku. Vaše děti si u nás vyrobí týmové předměty a trička, které si pak odnesou s sebou domů.

Získejte super přehled

Už sledujete naše sociální sítě? Pokud ne, tak to napravte. V průběhu celého tábora totiž budeme na náš Facebook i Instagram přidávat aktuální videa a fotky přímo z centra dění. Nic vám tak neuteče a vždy budete mít o svých dětech přehled.

Pomůžeme vám s financováním

Věděli jste, že všechny zdravotní pojišťovny přispívají na organizované pobyty z fondu prevence? Díky tomuto programu můžete pro své dítě získat zajímavý finanční příspěvek. Rádi vám se získáním příspěvku zdarma poradíme.

Flexibilní přebírání dětí

Pokud se při vyzvedávání zpozdíte, můžou děti zdarma počkat v odpočinkové zóně do 17. hodiny. V případě, že si budou chtít ještě chvíli zahopsat, mohou do 17. hodiny využít exkluzivní zvýhodněný vstup na 1 hodinu pouze za 100 Kč. Akce platí pouze pro účastníky táborů neprodleně po skončení oficiálního programu.

  • Příměšťák probíhá v čase 7:00-16:00.
  •  Děti vyzvedávejte nejpozději do 17. hodiny.
  • Tábor je určený pro děti ve věku 4 -17 let.
  • O plný žaludek vaší ratolesti se postaráme. Nemusíte nic doplácet, strava je zahrnuta v ceně tábora (dopolední a odpolední svačina, teplý oběd, pitný režim).
  • prohlášení o bezinfekčnosti (vystaví dětský lékař)
  • ofocenou kartičku pojišťovny
  • sportovní oblečení s sebou - pro děti budou dostupné zamykací skříňky, kde si odloží své věci
  • podepsanou láhev na pití
  • bílé tričko na malování
  • a jako už tradičně - dětem s sebou nedávejte žádné cennosti

Pokud vás zajímá nějaká informace, kterou jste u nás nenašli, zavolejte nám na tel. 727 820 029 nebo napište na info@strekovarena.cz. Jsme tu pro vás každý den v čase 10:00-19:00.

Střekov Aréna s.r.o. si vyhrazuje právo zrušit letní příměstský tábor, z důvodu nízké Účasti (  V tomto případě bude zaplacená častka za tábor vrácena! )